• تاریخ خبر : یکشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۴:۰۱

یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته


یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران از ۳ تا ۶ بهمن ماه در نمایشگاه دائمی تهران برگزارشد.

آناهیدنیوز- این نمایشگاه که از سه تا ۶ بهمن ماه در سالن‌های ۳۱، ۴۰، ۴۱ و ۴۴ نمایشگاه‌بین‌المللی تهران برگزار می‌شود امسال میزبان برگزاری سه رویداد است که برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شود.

این نمایشگاه برای نخستین بار سالنی به نام سالن گردشگری کودک و خانواده خواهد داشت که قرار است با راه‌اندازی مباحثی در زمینه فرهنگ‌سازی در حوزه گردشگری کودک و ایجاد هماهنگی میان سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و مجموعه‌های دولتی و غیردولتی فعال در حوزه کودک مشوق برنامه‌ریزی سفرهای هدفمند برای کودکان شود. همچنین بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که میان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با وزارت آموزش و پرورش منعقد شده‌است تعدادی از کودکان آموزش دیده به عنوان همیاران گردشگر، برای راهنمایی کودکان و خانواده‌ها در سالن‌ها حضور خواهند داشت.

همچنین در این نمایشگاه برای نخستین بار عشایر ایران با برپایی سیاه‌چادرهای خود بازدیدکنندگان را با فرهنگ، پوشش، سنت، آداب و رسوم، غذاها و شیرینی‌های عشایر مختلف کشور آشنا می‌کنند.|

15

 

 

17

 

 

20

 

 

25

 

 

 

13

 

 

 

90

 

 

 

95

 

 

 

5

 

 

 

74

 

 

 

97

 

 

 

2

 

 

3

 

 

63

 

 

 

65

 

 

 

67

 

 

 

70

 

 

55

 

 

42

 

 

45

 

 

 

 

57

 

 

14

 

 

10

 

 

98

 

 

 

30


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."