• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۵۶

۱۰بهمن؛ آغاز ارائه خدمات به مسافران نوروزی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی


پیش فروش نوروزی هتل های،ایرانگری و جهانگردی،به صورت آنلاین از ۱۰ بهمن ماه اغاز خواهد شد

آناهید نیوز- مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با تشریح مدیریت گروهای هتلهای ایرانگردی و جهانگردی در نشست خبری با خبرنگاران در روز گذشته عنوان کرد: این گروه ۶۴ هتل دارد که مدیریت آن زیر مجموعه سازمان بازنشستگی و متعاقباً سرمایه گذار سازمان تامین اجتماعی و در روند پیش رو بیش از صدهزار بازنشسته از برنامه های تور و اقامتگاههایمان بهره مند شدند که هزینه هتلها نیز برای بازنشستگان با ۵۰ درصد تخفیف صورت می‌پذیرد.

5154136D-A9A8-4B9B-95F1-BCF702686A35

تاوتلی گفت: ما در حوزه هتلداری اولویت اول مان در ارتقای کیفیت و خدمات نیروی انسانی است و به دلیل قدیمی بودن هتل‌ها و واگذاری‌ها با ارائه آموزشهای مختلف، توانستیم حتی نیروهای انسانی که زمانی نگهبان هتل بودند به مدیر هتل ارتقاء دهیم که دوره‌های خاصی فرا می گیرند و دیگر مدیر هتل از بیرون نمی‌آوریم.

وی با بیان اینکه صنعت گردشگری در ایران در مقایسه با دنیا آنچنان رونق ندارد، به بحث چگونگی اداره این مجموعه هتلداری نیز پرداخت و گفت: در تجهیزات هتل‌ها نیز بیشتر به محل‌های استراحت، تختخواب و سرویس‌های بهداشتی متمرکز شدیم زیرا در هتلداری به مانند اروپا و پاریس از جمله شهرهای مهم گردشگری دنیا – اصلا بحث قدیمی بودن ساختمان مهم نیست بلکه مهم خدمات و احترام به مسافر مهم است.

تاوتلی ادامه داد: احترام، بهداشت فردی و محیط و غذا و ایمنی جانی برای مسافران از کلید واژه‌های مهم خدمات هتل‌ها به حساب می‌آیند.

وی با تشریح خدمات اقامتی به بازنشستگان کشوری عنوان کرد: این مجموعه که متعلق با سازمان تامین اجتماعی و با مدیریت سازمان بازنشستگی است خدمات اقامتی خود را با ۵۰ درصد تخفیف به خانواده بزرگ بازنشستگان ارائه می‌دهد.

تاوتلی با فرارسیدن ایام دهه فجر و طرح ۴۰ سال – ۴۰ هتل تصریح کرد: در ادامه طرح های تشویقی برای اقامت مردم و بازنشستگان از روز ۱۰ بهمن ماه پیش فروش آن لاین هتل‌ها آغاز می‌شود تا افراد بتوانند برای ایام نوروز هتلهای خود را رزرو کنند و در ایام نوروز نیز در تمام هتل ها مراسم سال تحویل و در راهروهای هتل ها نیز سفره هفت سین چیده می‌شود کما اینکه در ایام مختلف سال نیز به فراخور مناسبت های برنامه‌های متنوعی صورت می‌پذیرد از جمله به مناسبت جشن‌های ژانویه چنین برنامه‌های برای توریست‌های خارجی اجرا شد.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."