• تاریخ خبر : شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۳:۴۵

۳۲ تورگردان بین المللی مهمان ایران


۳۲ تورگردان مطرح جهان در قالب یک تور با نام “آشنایی با زیبایی های ایران” و به همت گروه گردشگری مارکوپولو وارد ایران و سفری ۱۰ روز را آغاز کردند.

آناهید نیوز-گروه گردشگری مارکوپولو از ۶ ماه پیش زمینه های حضور این تورگردانان را به کشور برنامه ریزی کرده بود. این گروه ۳۲ نفره ، از ۳ آذر ماه وارد ایران شدند وبازدید از شهرهای قم، نطنز، نائئین، کاشان، رفسنجان، یزد، اصفهان، شیراز و تهران را انجام دادند و با جاذبه ها و پتانسیل های گردشگری ایران اشنا شدند.

 

 

مارکوپولو1

 

این گروه ۳۲ نفری امروز۱۰ آذر ماه  سفرشان به پایان می رسد و قرار است فردا شب در مراسمی با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به بیان نقطه نظرات و دید گاه های کارشناسی خود بپردازند.

این تورگردانان از کشور هایی چون، اسپانیا، مکزیک، فرانسه، آلمان، پرو، ارژانتین،کارستاریکا،برزیل، بلژیک، پرتغال،روسیه، اتریش به ایران سفر کرده اند و قرار است تورهایی را با مقصد ایران برنامه ریزری کنند.

بسیاری از انها سفر به ایران را یک معجزه می دانند چرا که ایران مهد زیبایی هاست.آنها معتقدند سفر به ایران سفر به ناشناخته هاست.

این گروه در سفر ۱۰ روزه خود پس  از بازدید از شهرهای برنامه ریزی شده  با مدیران هتل ها و مسئولان  گردشگری نشست های گوناگونی را برگزار کردند و توصیه هایی را برای رونق گردشگری  در هر شهر مطرح کردند.

 

 

photo_2018-12-01_17-06-37

 

 

مارکوپلو3


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."