• تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۰:۰۹

تفاهم نامه همکاری بین معاونت سرمایه گذاری سازمان و جامعه گردشگری الکترونیکی امضاء شد


تفاهم نامه همکاری بین معاونت توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جامعه گردشگری الکترونیکی به امضاء رسید.

آناهیدنیوز-این تفاهم نامه بین حسین اربابی معاون توسعه مدیریت از طرف سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حسن تقی زاده انصاری رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته به امضاء رسید.

A5E67267-95D0-4079-AABA-82B1E85C668A

این تفاهم نامه با موضوع توانمندسازی و تجاری سازی کسب و کارهای نوآورانه و مشارکت در سیاست گذاری برای پشتیبانی و توسعه کسب و کارهای نوآورانه بر بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به امضا رسید.

هدف از امضای این تفاهم نامه کمک به توسعه و ایجاد نوآوری و خلاقیت در حوزه گردشگری الکترونیک، کمک به برگزاری همایش و جشنواره ملی و بین المللی سالانه مشترک، کمک به شناسایی و دسته بندی کسب و کارهای نوآورانه، استفاده از ظرفیت های جامعه گردشگری الکترونیکی به عنوان عامل چهارم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در قراردادهای مرتبط بین سازمان، کمک به ایجاد فضای تبادل سرمایه و کسب و کارهای خلاقانه، ایجاد و توسعه سامانه های مدیریت ارتباط الکترونیکی با گردشگران برای اطلاع رسانی و ارائه خدمات است.

برای اجرای این تفاهم نامه مقرر شده است، یک کارگروه در سطح ملی با عضویت هر کدام از معاونت های سازمان، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، جامعه گردشگری الکترونیکی ایران به عنوان دبیر، نماینده های دانشگاه علامه طباطبایی، صنوف، جوامع و اتحادیه های مرتبط تشکیل شود


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."