• تاریخ خبر : چهارشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۵:۰۲

ارزیابی فعالیت و خدمات دفاتر خدمات مسافرتی تهران


در طرح نظارتی و ارزیابی دفاتر خدمات مسافرتی که با همکاری اداره کل سازمان میراث فرهنگی استان تهران و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران ، انجام می شود؛ تمامی آژانس های تهران بررسی و تعیین هویت می شوند.

آناهید نیوز- تقی حسین زاده- دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی تهران در گفت و گو با خبرنگار آناهید نیوز با بیان این مطلب گفت: طرح نظارت و ارزیابی از تمامی آژانس ها و دفاترخدمات مسافرتی با حضور ناظران  آموزش دیده از فردا در تهران آغاز می شود.

 

 

022122494mIMG_9366

 

 

او ادامه داد: در این طرح، تهران به ۴ منطقه شمال، جنوب، شرق و غرب تقسیم شده است و ناظران با در دست داشتن حکم ماموریت به دفاتر مراجعه می کنندو نظارت خود را اعمال می نمایند.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران با اشاره به هدف این طرح گفت: اولویت اجرای این طرح این است که  دفاتر استاندارد سازی شوند و با توجه به اینکه در استانه نوروز قرار داریم بتوانیم دفاتری که دارای مجوز نیستند و همه ساله مشکلاتی را برای هموطنان به وجود می آورند را مشخص کنیم و اطلاع رسانی کنیم تا از فعالیت دفاتر غیر مجاز در آستانه نوروز جلوگیری به عمل آوریم.

حسین زاده افزود: بسیاری از دفاتر  مکان مورد فعالیت مشخصی ندارند  یا اینکه مدیران فنی و مدیران عامل آنها نامشخص هستند، در این طرح به غربالگری در این موضوع می پردازیم

او در پایان صحبت هایش از فعالان این حوزه درخواست کرد که همکاری های لازم رابا ناظران در این میان داشته باشند تا نوروز  خوبی را برای هموطنانمان رقم بزنیم.

حسین زاده همچنین بیان کرد: نتیجه ارزیابی از دفاتر خدمات مسافرتی به  معاونت گردشگری ارسال خواهد شد تا تصیمات متقاضی صورت بگیرد.

 

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."