• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۴:۱۱

انتقاد شدید جامعه هتلداران ایران از ورود وزارت آموزش و پرورش به جذب مسافر در مدارس دولتی


جامعه هتلداران ایران در اطلاعیه از فعالیت آموزش و پرورش در اسکان مسافران نوروزی در مدارس انتقاد کرد و آمادگی دست اندرکاران حوزه اقامتی کشور را برای اسکان فرهنگیان با شرایط ویژه در نوروز ۹۷ اعلام کرد.

آناهید نیوز- در این اطلاعیه که در اختیار آناهید نیوز قرار گرفته است، امده است:

از انجا که فعالان و دست اندکاران صنعت کشور خصوصا بهره برداران حوزه اقامتی، شان و جایگاه ارزشمند و مقدسی را برای معلمان و فرهنگیان قائل بوده و اعتقاد دارند که خانواده محترم این عزیزان همیشه و در تمام طول سال خصوصا ایام تعطیلات نوروز باید سفری مطمعن با ارامش و مناسب داشته باشند آمادگی کامل خود را اعلام می کند تا در این ایام پذیرای فرهنگیان محترم با شرایط ویژه و تخفیفات مناسب باشند.

 

 

مدارس

 

بیش از ۳ هزار واحد اقامتی شامل هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، پانسیون و مجتمع اقامتی تفریحی در کشور فعالیت می نمایند و که قریب به ۷۰درصد آن ها برای اقشار متوسط طراحی شده است و آمادگی دارد تا در طول سال و نیز ایام نوروز خدمات ویژه ای برای عموم مردم  و خصوصا فرهنگیان گرامی ارائه نمایند.

به راستی آیا شان مکان های مقدسی به نام کلاس های درس در مدارس کشور اجازه می دهد که تبدیل درس در مدارس کشور اجازه می دهد که تبدیل به اقامتگاه های یا حداقل امکانات و بهداشت برای سفر هم میهنان عزیزمان باشد؟

آیا هریک از ارگان ها و نهاد های کشور، می توانند در مواردی که خود صلاح می دانند ورود کرده و نسبت به ارائه خدمات اقدام کنند.

بهتر نیست هریک ازدستگاه های اجرایی نسبت به انجام وظیفه و تکالیف قانونی خود عمل کرده و به حوزه های غیر تخصصی ورود پیدا نکنند.

ایا مسئولان محترم وزارت آموزش و پرورش اجازه می دهند که دستگاه ها و بخش های دیگر به حوزه آموزش دانش آموزان عزیز کشور که آینده ساز فردای میهنمان هستند ورود پیدا کرده و کلاس درس دائر نمایند؟


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."