• تاریخ خبر : جمعه ۰۸ تیر ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۰:۰۷

اهدا جایزه طلایی جشنواره هنری کومو ایتالیا به جوان ایرانی


یک جوان ایرانی با امیختگی هنر ایرانی با صنعت و پیوند با گردشگری توانست جایزه طلایی جشنواره کومو ایتالیارا که امروز برگزار می شود،از ان‌خود کند.

اناهید نیوز- «مولیان»نام اثر هنری و گردشگری ایرانی است که اثری ارزشمند در حوزه‌طراحی محسوب می شود.

BB89B7D5-6D09-4192-9749-D5E1016665C1

“حمید پاک سرشت” جوان خلاق رشته طراحی صنعتی  و مدیر عامل استودیو طراحی دومارا که در سال گذشته با این اثر تمام جوایز مسابقات طراحی کشوری را از آن خود کرد و جایزه رتبه اول این صنعت را در سالن همایش صدا و سیما ودر همایش بین المللی اکو از دست ریاست محترم دانشگاه صنعتی شریف  و جناب آقای علی انصاری، رئیس شورای مبلمان دریافت نمود، و در معتبرترین مسابقه طراحی صنعتی کشور “آیدیران” توانست به مقام طلا دست پیدا کند.

طرح “مولیان” در رسته ی مبلمان در معتبرترین مسابقه دیزاین جهانی، طلای این مسابقات را در بین طراحان حرفه ای جهان از بین هزاران شرکت کننده از سراسر جهان بخود اختصاص داد…

مولیان نام طرح مبلمان هفت متری است که در لابی هتل های فاخر و‌ارزشمند جهان مورد استفاده قرار خواهد گرفت….

این طرح الهام گرفته از شکل ساز های اصیل ایرانی و اشعار شاعر معروف ایرانی است…

که با استقبال هنر مندان و صاحبان هتلهای مدرن جهان و اقع شده است.

طرح مبلمان مولیان در روز جمعه در اجتماع بزرگ بین المللی رونمایی و پرچم  پر افتخار ایران عزیز با معرفی طراح  مهندس حمید پاک سرشت رونمایی خواهد شد..


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."