• تاریخ خبر : دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۳:۴۱

بازرسان صنفی با حکم ماموریت به دفاتر خدمات مسافرتی مراجعه می کنند


جلسه توجیهی بازرسان صنفی طرح تشدید نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی برگزار و در آن تاکید شد بازرسان پیش از هرگونه نظارتی موظف به ارائه حکم ماموریت به مدیر مجموعه هستند.

آناهید نیوز-  این بزرگترین طرح نظارتی  است که با همکاری انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران و تهران با مشارکت ۷۰ بازرس آموزش دیده صنفی  اجرا می شود .

 

 

آزانس مسافرتی

 

مدیران دفاتر خدمات مسافرتی توجه داشته باشند حکم ماموریت بازرسان صنفی از طرف معاونت گردشگری و ممهور به امضا و مهر اداره حراست اداره کل میراث فرهنگی استان تهران  با درج مشخصات شخص  بازرس صادر شده است .

 

بازرسان صنفی قطعا بر اساس شیوه نامه ابلاغ شده کار نظارت را انجام می دهند و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی دارای مجوز بند (ب ) صرفا موظف به انجام همکاری در پاسخ به سوالات مرتبط هستند.

 

اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران از مدیران دفاتر خدمات مسافرتی خواست تا در صورت مشاهده هرگونه در خواست خارج از ضوابط شیوه نامه، عملکرد غیر حرفه ای  و همچنین موارد مشکوک موارد را سریعا به شماره ۸۸۹۳۴۸۴۴ الی ۵ اعلام کنند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."