• تاریخ خبر : دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
  • ساعت ۰۹:۳۴

تخفیفات ۱۰ تا۴۰ درصدی هتل ها در نوروز/ هتل ها در نوروز افزایش قیمت ندارند


رئیس هیات مدیره جامعه هتلداران ایران  گفت: تمامی هتل های کشور بر اساس توافق انجام شده با جامعه هتلداران ایران افزایش قیمتی در وروز نخواهند داشت.

آناهید نیوز- جمشید حمزه زاده در گفت و گو با خبرنگار آناهید نیوز با اشاره به این مطلب توضیح داد:همه هتل ها نرخ مصوب دارند و مکلفند نرخ مصوب  را در معرض دید مسافران قرار دهند. نظارت بر انجام می شود و لذا هر هتلی بیشتر از نرخ مصوب باز مردم هزینه دریافت کند، تخلف کرده است وقابل پی گیری است .

 

 

حمزه زاده

 

رئیس هیات مدیره جامعه هتلداران ایران بیان کرد: برخلاف اینکه در بعضی از استان پیک سفر است، نرخ مصوب اجرا می شود ضمن اینکه در بیش از ۵۰ درصد استان های ایران تخفیفات  از ۱۰ تا ۴۰ درصد به مردم ارائه می شود.حتی برای بعضی تورهای خاص در بعضی از استان ها بیش از ۶۰ درصد تخفیف ارائه شده است. اما برای عموم مردم و اقشار مختلف مردم از ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است

وی استان های آذربایجان شرقی،غربی، همدان، کهگیلویه و بویراحمد،خوزستان، چهارمحال بختیاری،استان تهران و.. از جمله استان های فعال در اارئه این تخفیف عنوان کرد.

او درباره پی گیری تخلف هتل هایی که افزایش قیمت داشته اند توضیح داد:این پی گیری را  هم جامعه هتلداران انجام می دهند هم سازمان میراث فرهنگی و مردم می توانندشکایت خود را منعکس کنند.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."