• تاریخ خبر : جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵
  • ساعت ۱۳:۲۴

رفاه حال مسافران تعطیلات با توسعه فضا و ارائه خدمات آنلاین


با گشایش فضای جدید و توسعه دفتر خدمات مسافرتی تعطیلات به منظور رفاه حال مسافران از وبگاه فروش آن لاین بلیت در راستای افزایش رضایتمندی گردشگران با حضور مدیران و فعالان صنعت گردشگری رونمایی شد.

آناهیدنیوز-  چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه با حضور مدیر کل سازمان میراث فرهنگی استان تهران، مقامات رسمی، مدیران و فعالان صنعت گردشگری، مدیران خطوط هوایی، مسافران کثیرالسفر، دفتر شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی تعطیلات توسعه یافت.در مراسم گشایش این دفتر که در فضایی صمیمی و دوستانه و با عطر گل های ارسالی از سوی علاقه مندان ،مدیران و مسافرانی که بیش از سه نسل با شرکت خدمات مسافرتی تعطیلات همسفر بوده اند و تجربه های فراموش نشدنی را در کوله زندگی خود پنهان کرده اند،آکنده شده بود، توصیحاتی درباره فروش آن لاین پروازو تور های داخلی و خارجی که با هدف افزایش رضایتمندی مخاطبان صورت گرفته ، ارائه شد.

 

 

IMG_20170310_185108

 

از این پس مسافران و گردشگرانی که وقت کافی برای حضور در دفتر تعطیلات را ندارند می توانند با مراجعه به سایت http://tatilat.ir بلیت مقصدی که تمایل به سفر دارند را به صورت آن لاین خریداری کنند. قابل ذکر است که دفتر مسافرتی تعطیلات برای سهولت و تسریع تقاضای گردشگران و مسافران خود بلیت تمامی خطوط پروازی خارجی را به صورت آن لاین و پرداخت اینترنتی فراهم کرده است.
دفتر خدمات مسافرتی تعطیلات در خیابان شریعتی ، نرسیده به میدان قدس قرار دارد که با پرنسل با تجربه و متخصص و با جداسازی پرواز و تورهای داخلی از خارجی سعی در ارائه خدمات بهتر و متمایز تر به مشتریان و مسافران خود دارد.
یاد آور می شود؛ شرکت خدمات مسافرتی تعطیلات به مدیریت دکتر داود فرزانه به عنوان یکی از پیشگامان عرصه صنعت گردشگری شناخته می شود. دفتر خدمات مسافرتی تعطیلات که نامی خوش نام در صنعت گردشگری ایران دارد و پای خود را فراتر از مرزهای کشورمان گذاشته است و در زمینه جهانگردی و معرفی پتانسیل ها و جاذبه های ایران عزیز بسیار کوشا بوده است.
دفتر خدمات مسافرتی تعطیلات شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی تعطیلات به عنوان یکی از پیشگامان عرصه گردشگری در کشور از ابتدا با بهره گیری از توان علمی و تخصصی کارکنان خود و پتانسیل موجود این صنعت در کشور، هدف خود را بر اساس ارایه هرچه بهتر خدماتی منطبق با استانداردهای بین المللی و ملی در سال ۱۳۵۵ بنیان نهاده است.

 

 

تعطیلات 2

 

همچنین مدیرعامل دفتر خدمات مسافرتی تعطیلات در مهر ماه به عنوان چهره ماندگار و و کارآفرین برتر به جامعه فرهنگی کشور معرفی شد. داود فرزانه همچنین ر در تدوین و تنظیم اساسنامه کانون توسعه صنعت ایرانگردی و جهانگردی نقش بسزایی داشته است.
یاداور می شود در مراسم بازگشایی فضای جدید دفتر خدمات مسافرتی تعطیلات مدیران خوط هوایی لوفتهانزا، ایر فرانس، ایران ایر، مدیران دفاتر خدمات مسافرتی، مدیران شرکت های حمل و نقل ، فعالان، کار آفرینان صنعت گردشگری حضور داشتند.

 

IMG_20170310_183446

 

 

تعطیلات7

 

تعطیلات3

 

تعطیلات6

 

تعطیلات4

 

تعطیلات5

 

 

IMG_20170310_183040

 

IMG_20170310_183047

 

IMG_20170310_183459

 

IMG_20170310_183453

 

تعطیلات0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."