• تاریخ خبر : سه شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۵:۳۶

روایتگران ماکو،جشنواره خود را آغاز کردند


 روز گذشته  جشنواره ماکو گرام با حضور ۶۰ سفرنامه نویس در وبلاگ، اینستاگرام  و دیگر شبکه های اجتماعی  با هدف شناسایی و معرفی ظرفیت‌های گردشگری منطقه آزاد ماکو از طریق ابزارهای فضای مجازی آغاز شد.

آناهید نیوز- قرار است این جشنواره «برای آنها که روایتگر سفرهای خود هستند، آنچه را می‌بینند و حس می‌کنند به رشته تحریر درمی‌آورند، در قاب دوربین جای می‌دهند و ثبت می‌کنند برای مسافران آینده، آینده ای نزدیک.»باشد.

 

 

ماکوگرام-1-1140x500

 

در مراسم گشایش این جشنوار غلامرضا سلیمانی مدیرعامل  منطقه ماکو گفت:  ظرفیت های بالقوه بالاتریی از سایر مناطق آزاد که ناشناخته مانده و بسترهای لازم برای رشد و شکوفایی از لحاظ گردشگری فراهم است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو با اشاره به اجرای طرح های گردشگری در منطقه افزود: طبق مطالعات اندیشکده توسعه ای، فراهم سازی زمینه معرفی منطقه در عرصه های ملی و بین المللی، گسترش بوم گردی و ایجاد اقامتگاه های بومی، فراهم سازی امکانت رفاهی و گردشگری، ایجاد و توسعه برندینگ برای منطقه از جمله برنامه های سازمان منطقه آزاد ماکو است.

 در این جشنواره  شرکت کنندگان در بخش های وبلاگ (انگلیسی و فارسی)، اینستاگرام (انگلیسی و فارسی) و فیس بوک (فقط برای بخش انگلیسی) حضور دارند.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."