• تاریخ خبر : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵
  • ساعت ۰۶:۳۹

زیباترین مناطق دنیا برای تماشای پاییز طلایی


فصل پاییز بسیار زیبا و دلنشین است. برگ ها به رنگ سرخ و نارنجی و زرد در آمده اند و در زیر پای ما به سان فرشی از جنس طبیعت در می آیند. هنگامی که در خیابان قدم می زنیم زیر کفش هایمان خُرد می شوند و صدایشان باز دلنشین و زیباست.

آناهید نیوز ـ در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به شهرهایی در سرتاسر دنیا که در فصل تابستان می توانند میزبان ما باشند و به شکل منحصر به فردی شگفتی های پاییز را به نمایش می گذارند. از ویژگی این مکان ها باید به پر درخت بودن آن ها اشاره کرد و به همین دلیل پاییز زیبایی دارند.

 

سوناما کانتی | کالیفرنیا

زمانی که وارد این شهر می شوید تعداد درختان و برگ های پر پشتشان شما را مجذوب می کنند. شما باید از دره ی سونوما که جاده ای در آن قرار دارد بوسیله ی اتومبیل عبور کنید و زیبایی ها تازه خود را به شما نشان می دهند.
سایبان هایی طبیعی از درختان بلوط و افرا شما را در آغوش گرفته اند و صحنه ای حیرت انگیز را بوجود می آورند.
زمانی که راه خود ادامه می دهید بعد از گذشت مدتی به ( Russian River Valley ) خواهید رسید، جایی که اطراف شما را باغ های انگور قرار گرفته اند و بهترین منظره برای تماشا بوجود آمده است.

 

karnaval-ir0_-31

 

 

شمال نیو مکزیکو

دشتی در شمال نیو مکزیکو و نزدیکی کوه های راکی قرار دارد که در فصل پاییز جادو می کند و قلب طبیعت به همراه یک ریتم خاص می تپد. برای رسیدن به این منظره در فصل پاییز ابتدا باید ۱۳۴ کیلومتر به سمت( Taos to Red River) حرکت کنید.
در طول مسیر شاهد مناظر و طبیعت مناطقی از جمله( verdant valleys ) ، (cottonwood forests) و دریاچه هایی که در فصل های سپتامبر و اکتبر شکل گرفته اند.

 

karnaval-ir1_-8

 

 

کبک | کانادا

در کنار خط ساحلی و در کبک برگ های زرد و نارنجی رنگ افرا به چشم می خورند که یادآور پرچم کانادا هستند. در( Gaspé Peninsula) درختان زیادی وجود دارد تا جایی که در نزدیکی همین منطقه چندی پارک ملی  قرار گرفته است. جالب است که بدانید در ماه اکتبر هفت نوع از نهنگ ها از آب های این منطقه عبور می کنند.
به دلیل پوشش گیاهی، در فصل تابستان شاهد منظره ای بسیار زیبا خواهیم بود که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. اما جنگل های کشور کانادا در فصل پاییز کاملا متفاوت به نظر می رسند.

 

karnaval-ir1_-10

 

 

Douro Valley | پرتغال

فصل پاییز(Douro River Valley) را که در شمال کشور پرتغال واقع شده است تبدیل به دریایی به رنگ سرخ و نارنجی و زرد می کند و کاملا این گونه به نظر می رسد که همه چیز در حال آماده شدن برای رسیدن فصل زمستان است. شما می توانید ۲۰۰ کیلومتر را درون رودخانه طی کنید و از مناظر اطراف که رنگی خاص دارد لذت ببرید.

 

karnaval-ir1_-11

 

 

 باواریا | آلمان

در جنوب آلمان جنگل هایی وجود دارد که در رنگشان در تضاد با رنگ سفید برف ها است. با حرکت به سمت(Franconia wine region ) و طی مسافت ۳۶۰ کیلومتر به منظره ای زیبا و جذاب بر خواهید خورد. جاده ای رومانتیک پیش روی شما خواهد بود که در نهایت خاطره ای خوش را برای شما رقم خواهد زد.
مردمان این منطقه در فصل پاییز فستیوال های زیادی را برگزار می کنند و به همین دلیل گردشگران به این منطقه سفر می کنند.

 

karnaval-ir1_-12

 

 

 ترانسیلوانیا | رومانی

پاییز در سرزمین خون آشام ها بسیار دل انگیز و زیباست. قلعه های تاریخی، جنگل هایی پر درخت و آسمانی مهتابی همگی باعث می شوند تا جنگل های سرخ رنگ آن در پاییز بسیار جذاب به نظر برسند.
اگر به سمت کوهستان (Fagaras) حرکت کنید بعد از گذشت ۹۰ کیلومتر سرزمینی را مشاهده خواهید کرد که کاملا به رنگ خون در آمده و زمانی که باد می وزد درختانی که قرمز رنگ شده اند به لرزه می افتند.

 

karnaval-ir0_-37

 

 

مسکو | روسیه

شهر مسکو به دلیل برخوردار بودن از پوشش گیاهی و رودخانه های زیادی که از داخل شهر عبور می کنند در فصل پاییز زیبا به نظر می رسد و می توان با کرایه کردن دوچرخه و عبور از زیر درختان در کنار رودخانه ها عبور کرد و از فصل پاییز در این شهر لذت برد. در پاییز شهر مسکو میزبان برگزاری فستیوال های زیادی می باشد و شهر رنگی دیگر به خود می گیرد.

 

karnaval-ir0_-38

 
 Jiuzhaigou Valley | چین

این منطقه در چین خانه ی بسیاری از گونه های جانوری و گیاهی می باشد. در فصل پاییز نبردی میان طبیعت و حیوانات شکل می گیرد. برگ های سبز به رنگ های نارنجی و سرخ در می آیند و حیوانات خود را برای رسیدن زمستان آماده می کنند.

 

karnaval-ir0_-39

 

 

کیوتو | ژاپن

کیوتو یکی از زیباترین شهرهای کشور ژاپن به حساب می آید و در فصل پاییز این زیبایی دو چندان می شود. باغ های زیادی به رنگ سرخ و نارنجی در می آیند و گردشگران از تماشای آن ها لذت می برند. درختان گیلاس و افرا و کاج همه سرخ می شوند و رودخانه های شهر محلی رومانتیک برای عبور با قایق به حساب می آیند.

 

karnaval-ir0_-40


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."