• تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
  • ساعت ۱۱:۰۲

فروش بسته های سفر به ایران برای جذب گردشگران چینی در نمایشگاه COTTM


نمایشگاه گردشگری چین COTTM از ۲۴ تا ۱۶ فرودین ماه (۱۲ تا ۱۴ آوریل )در شهر پکن برگزار می شود.
آناهید نیوز- براساس تخمین سازمان جهانی جهان‌گردی، جمعیت گردشگران خروجی چین تا سال ۲۰۲۰ میلادی به ۱۰۰میلیون نفر می‌رسد. نام ایران نیز سال گذشته در فهرست مقاصد گردشگری این کشور (ADS) وارد شد. بر این اساس، آژانس‌های چینی مجاز می‌شوند ،تورهای ایران را بفروشند .

 

 

نمایشگاه 3

 

یکی از راه‌های برقراری ارتباط بین آژانس‌های ایرانی با چینی‌ها برای فروش بسته‌های سفر، شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی است و یکی از موثرترین نمایشگاه‌هایی که می‌توان با شرکت در آن تبلیغات مناسبی از جاذبه‌های ایران جهت جذب گردشگران چینی انجام داد .
از این رو با هدف جذب گردشگران چینی به ایران در دوازدهمین دوره نمایشگاه گردشگری چین شرکت می کند و به معرفی جاذبه های ایران و فروش بسته های سفر می پردازد.
در نمایشگاه امسال بیش از ۸۰۰ شرکت و شرکت کننده خارجی در نمایشگاه حضور دارند و فضای کل نمایشگاه به مساحت ۲۲ هزار متر مربع است .نمایشگاه سفر و گردشگری چین محصولاتی تجاری و تفریحی مانند خطوط هوایی، مراکز هنری و میراث فرهنگی، جاذبه های گردشگری، خدمات ماشین و لیموزین، هتل ها و رستوران ها، انجمن های گردشگری، رسانه های سرگرمی، چشمه های معدنی و استراحتگاه های ساحلی، آژانس های مسافرتی ارائه می دهد.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."