• تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴
  • ساعت ۰۸:۰۴

فستیوال خرید دبی


به بهانه فستیوال خرید دبی در طول ماه ژانویه، بیش از دو میلیون بازدید کننده به دبی برای جشنواره خرید می روند .

دبی در ماه ژانویه بهترین زمان و مکان برای شکارچیان خرید و فروش است.

در روز هایی که تمام دنیا پر است از شور و شوق سال نوی میلادی کشورهایی که شم اقصادی قویی دارند از آن استفاده های بهتری می کنند. یکی از این کشورها دبی است. کشوری که در زمینۀ رشد اقتصادی شتابی چشم گیر داشته است. در اینجا نیز دبی تنها با یک برنامه ریزی درست هزاران و حتی میلیون ها گردشگر را به خود جلب کرده، این برنامه درواقع یک فستیوال خرید است در زمانی مناسب که به مدت یک ماه بهترین اجناس دنیا را با مناسبترین قیمت ها در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

 

2617_408

 

2618_689

خرید در این فستیوال

ماهیت این فستیوال در تمام شهر گسترده است به گونه ای که در تمامی پاساژها و مراکز خرید دبی می توانید نازل ترین قیمت های کالا را بیابید. همین رقابت در فروش نیز باعث می شود یک تخفیف یکپارچه در سرتاسر یک شهر تجاری شکل بگیرد، که مطمئنا این یک امر رویایی برای کسانی ست که خرید را یکی از لذتبخش ترین بخش های سفر دبی می دانند.

این لذت در خرید میتواند تا جایی پیش برود که نتیجه خریدی اندک، بردن خودروهایی زیبا، پول نقد و یا حتی طلای ناب باشد. تمامی این ها جدا هستند از این موضوع که این فستیوال مجموعه ای ست از برترین برندهای دنیا چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ شهرت.

 

34

 

 جشن های فستیوال

برای لذت شما مسافران عزیز دبی تنوع زیادی از جشن ها را فراهم دیده ، که هر کدام به همراه لذیذترین غذاها و نوشیدنی ها هستند. این جشن ها نیز به همراه حضور محبوبترین خواننده های عرب و ستاره های فیلم های بالی وودی رنگ و بوی شادتری به خود می گیرند.

 

23

 

114

 

64

در آخر اینکه اگر از کسانی هستید که در این دورۀ زمانی تمایل به سفر به دبی را دارید،راحت بگویم، برد کرده اید.

 

nextholiday.ir


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."