• تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
  • ساعت ۱۰:۱۱

مارکوپولو مفتخر به دریافت تندیس جایزه ملی تعالی شد


4474B455-D7A1-4782-942D-27446FF9341E 03EE4445-24F2-4825-B850-732651652572

 جذب مشتری و گردشگر به عنوان نخستین زنجیره تامین درگردشگری و به دنبال آن رضایتمندی حداکثری گردشگران ازخدماتی که ارایه می شود، تنها زمانی بدست می اید که فرایند هایمناسب به گونه ای طراحی گردند تا خدمات ارایه شده، انتظارات ونیازهای گردشگران را برآورده کند.

آناهید نیوز-امروزه رضایت مشتریان یکی از معیارهای مهم برای سنجش کیفیتمراکز ارایه دهنده خدمات گردشگری است.

دانشگاه علم و فرهنگ در دو سال گذشته با همکاری جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری با حمایت وزرات گردشگری باهدف رونق اقتصادی جایزه ملی تعالی گردشگریرا منطبق با الگوهای بین المللی و EFQM در ۹ معیار ارزیابی و ۸ بخش به منتخبین جائز شرایط اهدا می نماید.

بسیاری از کارشناسان گردشگری معتقدند با بهکارگیری تعالی درصنعت گردشگری، سازمانها علاوه بر بهرهمندی از دستاوردهایمختلف مرتبط با نتایج کلیدی خود از قبیل سود، سهم بازار، میزانفروش میتوانند از یکسو میزان موفقیت خود را در اجرای برنامههایبهبود در فرایندها و مقاطع زمانی مورد ارزیابی قرار دهند و ازسوی دیگر عملکرد خود را با سایر سازمانها و شرکتهای در صنعتگردشگری مقایسه کنند.

هلدینگ گردشگری مارکوپولو به عنوان شرکت پیشرو ارایه دهندهخدمات نوین گردشگری و تور اپراتور برجسته داخلی و بین المللی دردومین سال جشنوراه ی تعالی موفق به دریافت تندیس جایزه ملیتعالی صنعت گردشگری شد.

برند مارکوپولو توانسته در اکثرمعیارها والگوی مهم جایزه ملیتعالی گردشگری  در حوزه توانمندسازها و نتایج از جمله مدیریت،خط مشی و راهبردها، سرمایه انسانی، منابع و همکاریها،فرایندهای مدیریت بازار و ارائه خدمات  و همچنین سرمایه انسانی،جامعه میزبان لوح و تندیس افتخار جایزه تعالی را دریافت کند.

یاد آور می شود، برند مارکوپولو با حضور جمعی از پیشکسوتانصنعت گردشگریدر سال ۸۰ پایه گذاری شد و از ابتدای آغاز فعالیت با ارائه خدمات متمایز و با کیفیت گردشگری را بعنوان شرکتی خلاق و نوآور و از کارآفرینان برتر گردشگری مشهور شد.

این شرکت سالانه در ۴۰ رویداد و نمایشگاه مطرح گردشگریداخلی و بین المللی حضوری فعال دارد و در حوزه ورود گردشگر بهکشور و در ارائه خدمات به گردشگران خارجی و داخلی خدماتیمطلوب ارائه می کند.

یادآور می شود،مراسم اختتامیه دومین جایزه تعالی صنعتگردشگری اسفند ماه سال گذشته بوده که به دلیل شیوع کرونا بهتعویق افتاد ودر ۱۴ مرداد ماه سال۹۹ برگزار شد. و در این مراسم از سوی مقامات حاضر تندیس جایزه تعالی صنعت گردشگری به دکتر حسن تقی زاده انصاری مدیرعامل شرکت هلدینگ گردشگری مارکوپولو اهداء شد.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."