• تاریخ خبر : چهارشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۴
  • ساعت ۱۱:۴۲

مارکوپولو پشت ویترین مطبوعات


نخستین شماره نشریه بین المللی مارکوپولو به صورت مستقل و به صاحب امتیازی شرکت هلدینگ مارکوپولو به جمع مطبوعات پیوست.

آناهید نیوز- این نشریه دو زبانه که تاکنون نیز در ۸ شماره به صورت ویژه نامه به چاپ رسیده بود، در شماره نخست از سری جدید خود، به بایدها و نبایدهای گردشگری زمستانی می پردازد. همچنین با معرفی کامل تورهای ایرانگردی و جهانگردی در نوروز ۹۶ راه را در انتخاب مخاطبین خود برای تعطیلات بهاری هموار کرده است.

 

 

t

 

سرفصل های منتشر شده در این شماره از نشریه مارکوپولو که در ۸۰ صفحه تدوین شده است با موضوعاتی از ایرانگردی، جهانگردی، هتلداری، سرمایه گذاری، پاساژگردی، رستوران گردی، تکنولوژی در سفر، گفت و گو و دانستنی های سفر در خدمت علاقه مندان و دوستداران سفر قرار می گیرد.

نشریه بین المللی مارکوپولو با شمارگان ۵۰۰۰نسخه در نخستین سال انتشار خود به صورت مستقل، از طریق دکه های روزنامه فروشی و کتاب فروشی های معتبر با قیمت ۱۰ هزار تومان به فروش می رسد . امیرحسین جعفری در این نشریه عهده دار عنوان مدیرمسئول بوده و عسل فاطمی به عنوان دبیر تحریریه و زیر نظر شورای سردبیری در این نشریه فعالیت می کند.

متقاضیان و علاقه مندان سفر می توانند جهت دریافت نشریه بین المللی مارکوپولو و اشتراک این نشریه با می توانند با  شماره تلفن ۸۸۵۲۹۳۶۰ تماس گرفته و با پیوستن به کانال تلگرام نشریه از طزیق https://telegram.me/marcopolomagazine از آخرین اخبار گردشگری و نشریه مارکوپولو اطلاع حاصل کنند.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."