• تاریخ خبر : پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۲:۴۸

مجید مظفری سفیر گردشگری شد


مجید مظفری به عنوان سفیر گردشگری در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران معرفی شد .

آناهید نیوز-مجید مهدوی مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: مجید مظفری بازیگر مشهور در سینما و تلویزیون که چهره ای شاخص و بدون حاشیه ای هست را به عنوان سفیر گردشگری انتخاب کرده ایم تا به شهرهای مختلف کشور برود او به همراه یکی از جوانان کشور که در زمینه گردشگری فعالیتی نداشته به سفر می روند تا از مناطق گردشگری دیدن کنند و تجریبات خود را در دسترس عموم مردم قرار دهند.  این گروه تا کنون  از چند شهر گردشگری ایران دیدن کرده اند و سفرهایشان همچنان ادامه خواهد داشت. هدف ما از اجرای این برنامه برنامه ریزی برای سفرهای ارزان است.

مهدوی همچنین درباره کمپین سفر و رونمایی از آن در نمایشگاه گردشگری گفت: کمپین (اگر یه روز رفتی سفر … ) عنوان کمپینی است که در حاشیه نمایشگاه رونمایی می شود و گردشگران می توانند با ثبت نام در این کمپین این جمله را کامل کرده و در مسابقه شرکت کنند. این کمپین ظهر امروز در محل دائمی نمایشگاههای تهران رونمایی می شود و به افراد برگزیده جایزه سفر داده خواهد شد


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."