• تاریخ خبر : دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۰:۳۲

مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی خبرداد: راه اندازی ۴۴ نمایندگی گردشگری پزشکی در کشورهای مختلف


مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی از راه اندازی ۴۴ نمایندگی در کشور های مختلف در راستای توسعه گردشگری پزشکی این مرکز خبرداد.

 آناهید نیوز- ابراهیم بای سلامی در گفت و گو با خبرنگار آناهید نیوز با تاکید بر این موضوع گفت: تاکید هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی به دلیل دارا بودن ۷۰ بیمارستان و ۴۰۰ کلینک در کشور برروی گردشگری پزشکی است.

 

 

بای سلامی

 

وی ادامه داد: گردشگری درمانی که به معنی نمک درمانی، آب درمانی ، لجن درمانی ورایحه درمانی  است؛ فعالیت های خاصی را انجام می دهیم ولی تاکید اصلی ما بر روی گردشگری پزشکی است.

سلامی از قرار گرفتن گردشگری تندرستی و گردشگری پیشگیرانه درفعالیت های این مرکز خبرداد.

او  ادامه داد: گردشگری تندرستی و گردشگری پیشگیرانه از جمله فعالیت هایی جدید این مرکز است و به زودی شاهد تحولات بسیار خوبی در این زمینه خواهیم بود.در گردشگری تندرستی بیماران دچار عارضه خفیفی از بیماری، خستگی، افسردگی یا مشکلات روحی شده‌اند و قصد دارند با سفر خود را به شرایط نرمال باز گردانند. در گردشگری پیشگیرانه، گردشگر مشکل سلامتی یا بیماری ندارد اما قصد دارد با سفر کردن و تفریح از هرگونه بیماری و مشکلی پیشگیری کند. گردشگری ورزشی در زیرشاخه گردشگری تندرستی و گردشگری پیشگیرانه قرار می‌گیرد.

مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی از انعقاد تفاهم نامه سازمان تامین اجتماعی با ۴۴ کشور وراه اندازی نمایندگی در این ۴۴ کشور خبر داد.

بای سلامی توضیح داد:بیش از ۲۲۵ متخصص و شاخص در راستای توسعه گردشگری پزشکی با سازمان تامین اجتماعی تفاه نامه همکاری منعقد کرده اند.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."