• تاریخ خبر : چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۰:۱۶

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث منصوب شد


معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های سازمان میراث فرهنگی در حکمی از سوی مونسان رئیس این سازمان منصوب شد.

آناهید نیوز- در حکمی که امروز سه‌شنبه ۸ اسفند ۹۶ از سوی علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری صادر شد، حسین تاجیک به عنوان معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها سازمان منصوب شد.

 

 

انتصاب

 

 

در متن این حکم آمده است:

نظر به تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌ها» منصوب می‌شوید.

تعامل پویا و کارآمد با مجلس شورای اسلامی، صیانت از حقوق سازمان در سطح ملی و بین‌المللی، ارتباط موثر با قوه قضاییه، تهیه و تنظیم پیش‌نویس لوایح قانونی با هدف تدوین قوانین مورد نیاز سازمان، ارزیابی مدیران استانی . ارتباط هدفمند با سایر حوزه‌های درون و برون سازمانی مرتبط، با تاکید بر رویکرد نوآورانه و خلاقانه در حوزه‌های ذی‌ربط از اهم شاخصه‌هایی است که انتظار می‌رود، با برنامه‌ریزی دقیق و سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از توان صاحب‌نظران و کارشناسان در راستای اهداف و ماموریت‌های سازمان اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."