• تاریخ خبر : یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
  • ساعت ۱۲:۴۰

نمایشگاه عیدانه صنایع دستی ؛ نمایشگاهی برای خرید کلان


نمایشگاه عیدانه صنایع‌دستی آغاز به کار کرد نمایشگاه عیدانه صنایع دستی امروز یکشنبه ۱۱ بهمن ماه در سازمان میراث فرهنگی‌، صنایع دستی و گردشگری گشایش یافت.

آناهید نیوز-‌ نمایشگاه عیدانه ویژه خرید نوروزی وزارتخانه‌ها‌، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی است.

در گشایش این نمایشگاه پویا محمودیان مدیرکل صادرات صنایع دستی سازمان در این رابطه گفت: در این نمایشگاه آثار هنرمندان سه استان تهران‌، اصفهان‌ و آذربایجان با کیفیت، قیمت مناسب و قابلیت سفارش‌پذیری به هر تعدادی که ارگان‌ها بخواهند عرضه می‌شود.

 

 

صنایع دستی1

 

وی افزود: این نمایشگاه برای اولین‌بار است که با نظارت سازمان میراث فرهنگی و با هدف حمایت از صنعتگران داخلی برگزار می‌شود .اما امیدواریم نهادها،‌ سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی بزرگ از نمایشگاه صنایع‌دستی عیدانه استقبال کنند تا هم از هنرمندان صنعتگر حمایت شود و هم محصولات خوب و با کیفیت صنایع‌دستی در شب عید وارد خانه‌های ایرانی شود.

وی در ادامه بیان کرد: بسیاری از ارگان‌ها از جمله دو بانک اعلام بازدید از نمایشگاه را داشته اند.

مدیرکل صادرات صنایع دستی سازمان همچنین با اشاره برکوتاه بودن مدت نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از امروز تا ۱۴ بهمن ماه دایر است و اگر استقبال خوبی از آن شود، مدت آن را تمدید می‌کنیم.

محمودیان درباره قیمت کالاهای ارائه شده در نمایشگاه عیدانه بیان کرد: قیمت‌هایی که در این نمایشگاه دیده می‌شود را نمی‌توانید هیچ جای دیگر ببینید و اگر قیمت‌های این نمایشگاه را با جاهای دیگر مقایسه کنید، متوجه تفاوت آن خواهید شد. حتی سازمان‌هایی که می‌خواهند سفارش دهند،‌ جدا از اینکه قیمت‌های سفارشات به صورت عمده حساب می‌شود، شامل تخفیف نیز می‌شود.

 

 

صنایع دستی

 

وی درباره فرهنگ‌سازی برای استفاده از صنایع‌دستی و خرید ارگان‌های دولتی و خصوصی بیان کرد: بر اساس بخشنامه ای که از سوی دولت به سازمان‌های دولتی ارسال شده است، سازمان‌های دولتی باید برای هدایا و عیدانه صنایع دستی بخرند، اما متاسفانه این بخشنامه هیچ گاه عملیاتی نشده است.

محمودیان در پایان گفت: می‌خواهیم نمایشگاه عیدانه را هر سال هم‌زمان با نزدیک شدن به عید نوروز برگزار کنیم.

گفتنی است، نمایشگاه عیدانه صنایع دستی از امروز ۱۱ بهمن ماه تا روز چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دایر است.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."