• تاریخ خبر : پنجشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴
  • ساعت ۲۲:۴۶

نمایشگاه EMITT ترکیه زیبایی های ایران را به خود دید


 

 

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی سفر و گردشگری مدیترانه شرقیEMITT  از امروز به مدت چهار روز (۲۸ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۶) در مرکز کنگره و اجتماعات و نمایشگاهی تویاپ برگزار می شود.

آناهید نیوز- نمایشگاه EMITT بزرگترین نمایشگاه گردشگری ترکیه است که با حضور متخصصان و کارشناسان مختلف از جمله شرکت های برجسته گردشگری ترکیه در “تویاپ” استانبول برگزار می شود.

کشور ترکیه از نظر صنعت گردشگری جایگاه ششم جهان را داراست و در سال ۲۰۱۲ میزبان ۳۰ میلیون گردشگر بوده است. مقامات رسمی EMITT اعلام کرده‌اند که در سال ۲۰۱۲ این نمایشگاه پنجمین نمایشگاه گردشگری جهان بوده است که با حضور چهار هزارو ۵۰۰ شرکت کننده و ۱۲۸ هزار بازدید کننده رکورد بیشترین بازدید کننده را بدست آورده است.

 

 

اسمیت

 

در بیست و سومین نمایشگاه ایمت شرکت و دفاتر مختلف گردشگری از کشورمان ایران حضور دارند و به معرفی پتانسیل ها و فعالیت گردشگری ایران و شرکت خود می پردازند.

در روزنامه های ترکیه ای مسئولان گردشگری ترکیه به وضوح اعلام کرده اند که چشم و دلشان برای رونق گردشگری خود به ایرانی هاست و ایران یک بازار خوب برای ترکیه است. چون امروز این نمایشگاه گشایش پیدا کرده است از میزان استقبال از این نمایشگاه نمی توان حرفی به میان آورد، باید منتظر ماند و دید با توجه به بحرانی که در حال حاضر ترکیه با آن روبرو است میزان بازدید از این نمایشگاه تا چه میزان است و گردشگری ترکیه با چه افت و خیز هایی روبرو است.

همچنین آیا همانطور که ترکیه ای ها به ایران به عنوان یک بازار ویژه نگاه می کنند دفاتر و شرکت های ایرانی هم می توانند در زمینه های مختلف از جمله گردشگری سلامت به جذب گردشگر از ترکیه به ایران بپردازند و ترکیه هم برای ایران بازار ویژه ای باشد؟!


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."