• تاریخ خبر : جمعه ۰۶ بهمن ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۴:۱۸

هتل داری تخصصی ترین سالن نمایشگاه گردشگری را از آن خود کرد


هتل داری و صنایع وابسته یکی از تخصصی ترین بخش های یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته را از آن خود کرد.

آناهید نیوز_شادی کابیانی سال ۳۱ نمایشگاه بین المللی تهران با جا دادن غرفه های تعدادی از هتل داران ایران و صنایع مرتبط توانست فضایی کاملا تخصصی را برای دست اندرکاران گردشگری فراهم کند.

فضای سالن ۳۱ تفاوت جدی با باقی بخش های این نمایشگاه داشت. در حالی که سالن های دیگر نمایشگاه و حتی فضای باز بین سالن ها مملو از نوای موسیقی های اصیل ایرانی و هم همه جمعیت بود و فراوانی جمعیت عبور و مرور را دشوار می کرد، آرامش حاکم بر سالن ۳۱ جوی کاملا متفاوت را به نمایش می گذاشت.

غرفه های این سالن با به نمایش گذاشتن انواع و اقسام تجهیزات و خدمات مربوط به صنعت هتل داری از شیرآلات و چینی های سرویس های بهداشتی گرفته تا منسوجات خواب و ظروف و ماشین آلات آشپزخانه ای و… در برابر سالن های دیگر که مملو از صنایع دستی موسیقی های محلی و نمایش جاذبه های مناطق مختلف کشور بود، کشش چندانی نداشت. به همین دلیل تعداد کسانی که وارد این سالن می شدند محدود بود و بیشتر شامل متخصصان و دست اندرکاران این بخش می شد.

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."