• تاریخ خبر : چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۰:۰۸

چگونه سفرهایمان را ارزان کنیم


بسیاری افراد بدلیل پیش بینی هزینه های بالای سفر کلا قید آن را می زنند و خود را از این تجربه بیاد ماندنی محروم می کنند، غافل از اینکه اگر با تکنیک های سفر کم هزینه آشنا باشند، آن را به بخش جدا نشدنی زندگیشان تبدیل خواهند کرد.

 آناهید نیوز- معمولا یکی از دلایلی که مردم سفر کردن را نادیده می گیرند، موضوعات مالی است. اینکه می گویند سفر خرج دارد و نمی توان با بودجه کم به سفر رفت. اما باید بگوییم که سفر کم هزینه در ایران بسیار کار راحتی می باشد. تنها کافی است از چند نکته پیروی کنید و ببینید که چقدر می شود راحت، ارزان و بدون دغدغه سفر کرد. باید دانستن این نکات می توانید با سفرهای کم هزینه تری انجام دهید:

_ در سفر لازم نیست که حتما به رستوران‎های مختلف بروید. مواد غذایی که کنسرو شده باشند را به همراه خود داشته باشید.
_ دلتان می‌خواهد برای دوستان خود سوغاتی ببرید؟ برای این کار حتما نباید پول خرج کنید شما می‌توانید از موهبت‌های طبیعی جایی که به آن سفر کرده‌اید به چشم سوغاتی نگاه کنید.

 

 

travel-3

 

 

_ قبل از این که به سفر بروید، دمای هوای چند روز آینده را به خوبی چک کنید و برای اطمینان بیشتر، هم لباس گرم و هم لباس خنک به همراه داشته باشید.

 

_ اگر با اتومبیل خودتان به مسافرت می‌روید، قبل از سفر حتما آن را اساسی از نظر فنی چک کنید.

 

_ جعبه‌ی کمک‌های اولیه به همراه داشته باشید.

 

_ اگر می‌خواهید خرید کنید، محلی‌های منطقه‌ای که به آن سفر کرده‌اید قیمت‌های کمتری را به شما پیشنهاد می‌دهند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."