• تاریخ خبر : شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵
  • ساعت ۰۶:۱۹

کشتی تفریحی کارون جان دوباره می گیرد


کشتی تفریحی گردشگری سوزیانا پس از چند ماه وقفه، فعالیت خود را در ساحل غربی کارون در اهواز از سرگرفت.مالک کشتی تفریحی گردشگری سوزیانا با اعلام این خبر اظهار داشت: این کشتی پس از نوسازی و بازسازی کامل، برای خدمات رسانی به گردشگران و شهروندان آماده شده است.

آناهید نیوز ـ کشتی تفریحی سوزیانا تابستان سال گذشته حرکت خود را از خرمشهر شروع کرد و پس ازچند روز با عبور از کارون در ساحل غربی این رودخانه لنگر انداخت. در حال حاضر، سوزیانا تنها کشتی تفریحی در کارون است.

 

dsfr_53_1477510476

 

 

«عابد ناحیه» افزود: این کشتی به صورت شبانه روزی با امکاناتی نظیر رستوران، سالن پذیرایی و … خدمات ارایه می کند.  برنامه های هنری و نمایشگاهی نیز در این کشتی تفریحی جانمایی شده و تاکنون چندین نمایشگاه عکس و نقاشی در کشتی برپا شده است.
ناحیه  استقبال شهروندان از این کشتی را مطلوب بیان کرد و گفت: ساحل زیبای کارون را بخصوص در هنگام شب، می توان از عرشه این کشتی به نظاره نشست.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."

برچسب ها