• تاریخ خبر : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶
  • ساعت ۱۰:۴۲

گشایش نمایشگاه گردشگری لندن / نبود حضوری منسجم در غرفه ایران


نمایشگاه جهانی گردشگری لندن ( world travel market) با سابقه ای نزدیک به چهار دهه یکی از رویدادهای مهم و معتبر صنعت گردشگری است روز گذشته با حضور مسئولان گشایش یافت.

آناهید نیوز- این نمایشگاه که بخشی از ‘نمایشگاه جهانی مسافرتی رید’ به شمار می آید، در ۱۴ کشور دیگر به صورت دوره ای برگزار می شود و فرصتی است تا فعالان صنعت گردشگری ضمن معرفی آخرین فعالیت ها و برنامه های شان ، از آخرین تحولات این صنعت باخبر شوند، ایران تاکنون در چندین دوره آن شرکت داشته است.

 

 

لندن2

 

غرفه جمهوری اسلامی ایران همانند دو سال گذشته باهمکاری جمعی از شرکت های معتبر گردشگری از جمله “آیتو”، “مارکوپولو”، “ققنوس”، “ایران دوستان “و “کوله بار سفر “در مساحتی نزدیک به ۷۰ متر مربع و در سالن خاورمیانه که بصورت منسجم وهماهنگ است، ایجاد شد.
علاوه بر این تعداد، شرکتهای گردشگری ایرانی دیگری نیز در سالن خاورمیانه ودرغرفه های مجزا ودرنقاط مختلف سالن این نمایشگاه حضور دارند.
ازجمله این شرکتهای گردشگری “سیروس صحرا”،”خاورسریع کرمانی”،”پاسارگادتور”،”ارگ جدید”،”توران زمین،۱۰۰۱شب”،”کیمیا “نیز به چشم می خورد.
بنظرمی رسد،درصورت انسجام وحضور مشترک تمامی شرکت های مسافرتی درغرفه ایران ضمن افزایش متراژ تا ۲۰۰متر شکوه بیشتری را ازکشورمان به نمایش گذاشته و مراجعین نیز برای ارتباط با غرفه های ایرانی نیازمند گشتن به دور سالن خاور میانه نخواهند بود.
ضعفی است که متولیان این امور درسالهای آینده باید ان را برطرف نمایندتا دراین نمایشگاه بزرگ وپرهزینه که مورداستقبال کم نظیراست سهم بیشتری از معرفی وجذب رانصیب کشورمان کند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."