• تاریخ خبر : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷
  • ساعت ۱۱:۵۶

گشایش نمایشگاه WTM لندن با پیش بینی معامله۹/۴ میلیارد دلاری


سی و هشتمین نمایشگاه بازار سفر لندن در حالی امروز گشایش یافت که بیش از ۵ هزار غرفه دار از ۱۸۲ کشور و مناطق مهم گردشگری به همراه ۱۰ هزار بازدید کننده و متقاضی سفر را در سال گذشته به ثبت رسانده بود.

آناهید نیوز- نمایشگاه بین المللی گردشگری wtmلندن بعنوان بزرگترین بازارگردشگری جهان تصبح امروز و راس ساعت ۱۰صبح با حضور مقامات گردشگری جهان گشایش یافت.

 

 

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۵_۱۳-۲۴-۱۹

 

WTM فرصتی مناسب برای فعالان حوزه گردشگری از جای جای دنیاست. بیش از ۱۰۰ کشور همه ساله در این رویداد مهم جهت تعامل و تبادل نظرات٬ ایده ها تکنولوژیها و محصولاتشان گرد هم آمده و نمایشگاه فرصت و بستر لازم را جهت تسهیل و ارایه هر چه بهتر این مهم برای آنها فراهم می نماید.

نمایشگاه امسال در بازه زمانی ۵تا ۷ نوامبر پذیرای میهمانان خواهد بود. ثبت نام در نمایشگاه در سه سطح عادی٬ تجاری و رسانه ای انجام میپذیرد که از روز دوم درهای نمایشگاه به روی عموم گشوده خواهد شد٬ روز اول تنها برای مدعویین و رسانه ها قابل دسترس خواهد بود.

انتظار می رود در این نمایشگاه بیش از ۳/۹ میلیارد دلارمعامله صورت گیرد. با توجه به ارقام شورای جهانی سفر و گردشگری، سهم کل مسافرتی و گردشگری در تولید ناخالص داخلی در خاورمیانه در سال ۲۰۱۶ حدود ۲۲۷/۱ میلیارد دلار (یعنی ۹/۱ درصد از تولید ناخالص داخلی) بوده است و پیش‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۲۷ این مقدار حدود ۳۸۱/۹ میلیارد دلار (۹/۷ درصد تولید داخلی) برسد.

و نشان از تمرکز سفرها برمنطقه خاورمیانه دارد.

دراین نمایشگاه تعدادی از شرکتهای مطرح تورگردان کشورمان حضوری فعال دارند.

دراین نمایشگاه شرکت های چون هلدینگ مارکوپولو، آیتو،ایران دوستان،پاسارگادتورز،پردیسان،ارگ جدید،سیروس صحرا بعنوان غرفه دار حضور دارند.

 

 

 

 

 

 


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."