• تاریخ خبر : چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴
  • ساعت ۱۳:۳۵

سرعین در مهرماه میزبان همایش ملی گردشگری پایدار


جلسه ای به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برای اجرای هرچه باشکوه تر نخستین همایش ملی گردشگری پایدار در مجتمع بزرگ و توریستی شهر آفتاب سرعین برگزار شد.

 

همایش پایدار1

 

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، جلسه ای به منظور هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری هرچه باشکوه تر نخستین همایش ملی گردشگری پایدار با حضور ابراهیم فتائی رئیس کنفرانس این همایش، حبیب ابراهیم پور، ناصر محمودی، سید صادق حسینی مسئول اداره میراث فرهنگی سرعین، لطفی مدیر مجتمع شهر آفتاب سرعین، جعفر بذری مدیر عامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل و عوامل اجرائی همایش مذکور برگزار شد.

مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین با بیان اینکه نخستین همایش ملی گردشگری پایدار با رویکرد گردشگری ورزشی، سلامت و محیط زیست به مدت سه روز در ۱۵، ۱۶ و ۱۷مهر ماه سال جاری برگزاری می شود، افزود: براساس هماهنگی های انجام شده مقرر شد همایش در روز شانزدهم مهرماه در مجتمع بزرگ و توریستی شهر آفتاب سرعین و تور اردبیل گردی در روز هفدهم همین ماه برگزار شود.

سید صادق حسینی اضافه کرد: همچنین در این جلسه لطفی مدیر مجتمع شهر آفتاب سرعین، جعفر بذری مدیر عامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل حمایت همه جانبه خود برای برگزاری باشکوه تر این همایش ملی را اعلام کردند.

وی محورهای این همایش را گردشگری پزشکی و سلامت در استان، مدیریت و توسعه پایدار گردشگری، گردشگری و محیط زیست، گردشگری و اقتصاد و گردشگری و میراث فرهنگی برشمرد و گفت: توسعه گردشگری ورزشی در استان به عنوان محور ویژه این همایش انتخاب شده است.

گفتنی است: مهلت ارسال مقالات برای شرکت در این همایش تا ۱۴ شهریورماه و مهلت ثبت نام تا ۲۰ شهریور ماه تعیین شده شده است و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی www.confti.ir مراجعه کنند.


برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
" باسپاس از اظهار نظر شما دیدگاه و نظرات ارسالی پس ازتایید در وب سایت آناهیدنیوز قرارخواهد گرفت. پیام های غیرمرتبط و یا مطالبی که در آن شئونات اخلاقی رعایت نشده باشد، منتشرنمی شود."